یکشنبه , ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
مقاربت جنسی در دوران بارداری
مقاربت جنسی در دوران بارداری

مقاربت جنسی در دوران بارداری

مقاربت جنسی در دوران بارداری

آنچه هر پدری مایل است در مورد مقاربت جنسی در دوران بارداری بداند

یکی از شایع ترین سوالاتی که پدران می پرسند ، در مورد مقاربت در دوران بارداری است. تمایل شما برای مقاربت مانند همسرتان ممکن است افزایش یابد یا کاهش یابد . بسیاری از مردان نگرانند وارد کردن آلت نری درون مهبل ، نزدیک دهانه ی رحم ، ممکن است به بچه آسیب برساند یا به زایمان زودرس منجر شود. در یک دوران بارداری بدون مشکل، دلیلی برای نگرانی از این بابت ندارید . یک نگرانی شایع دیگر آن است که با دراز کشیدن بر روی همسر خود بچه را له کنید. دوباره می گوییم ، اگر در دوران بارداری عادی شد(مخصوصا در ماه های اول) ، قرار گرفتن در بالا مشکلی ندارد.بالشتکی از مایع آمنیوتیک بچه را احاطه کرده است. در ماه های بعدی بارداری ، اندازه ی شکم مادر می تواند حالت پر شور و حرارت را آزار دهنده کند، یا همسر شما احساس ناراحتی کند. چنانچه مایل باشد، با کمی صرف وقت حالت های جایگزین کنید که برای او راحت باشد. همچنین ، به خاطر داشته باشید غریزه ی جنسی در دوران بارداری میتواند اوج و حضسض داشته ، و یا تنها حضیض باشد.
دوران بارداری برای برخی از خانم ها، فقط قطع روابط جنسی است . بنابراین اگر همسر شما تمایلی به داشتن مقاربت ندارد ، سعی کنید او را درک کنید.
برای اکثر زوج ها ، مقاربت در دوران بارداری کاملا بی خطر است. در حقیقت ، بعضی از زوج ها متوجه می شوند مقاربت در دوران بارداری حتی بهتر از قبل است.به هر حال لازم است مواردی را در نظر داشته باشید.
در نیمه ی اول بارداری ، به دلیل لینکه بدن شما به طور قابل توجهی تغییر نکرده است ، معولا مقاربت می تواند ماند گذشته ادامه داشته باشد. شاید متوجه شوید سینه ها در هنگام تماس به طور خاصی حساس یا حتی ملتهب باشد.بعدا ، هنگامی که رحم بزرگ می شود ، انجام برخی از وضعیت های مقاربتی مشکل می شود. شما و همسرتان برای انجام بعضی از وضعیت های مقاربتی مشکل می شود. شما و همسرتان برای انجام برخی از وضعیت های مقاربتی مشکل می شود.شما و همسرتان برای انجام بعضی کارها باید کمی خلاقیت از خود نشان بدهید. اگر دیدید آمیزش بسیار ناراحت کننده شده است ، شاید اشکال دیگر ارضای جنسی برای شما و همسرتان بهتر باشد.
بسیار از خانم ها سوال می کنند که آیا مقاربت در اواخر دوران بارداری ، حتی در صورتی که دهانه ی رحم کمی باز شده شده باشد، اشکالی دارد یا نه . مقاربت تا زمانی که کیسه ی آب شما پاره نشده باشد ، به هیچ وجه اشکالی ندارد.

 

 

 

 

 

 

مقاربت در دوران بارداری,بارداری,مقاربت جنسی زن باردار,زن باردار,,,,,,,,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =