شنبه , ۲۹ تیر ۱۳۹۸
کاشت دندان
کاشت دندان

کاشت دندانی چه هستند؟

کاشت دندانی چه هستند؟

کاشت های دندانی پایه های فلزی هستند که معمولا از تیتانیوم ساخته می شوند و از راه جراحی در استخوان فک و زیر بافت های لثه محکم می شوند. این پایه به عنوان یک لنگر یا ریشه ای پایدار عمل می کند به طوری که دندان مصنوعی را که شبیه دندان طبیعی است می توان به آن متصل کرد.

کاشت دندان یک فرایند طبیعی را که طی آن استخوان در اطراف کاشت فلزی رشد کرده و به آن می چسبد تحریک می کند (تحریک رشد استخوانی) و به همین دلیل شیوه ای موفقیت آمیز بوده است این روش یک پایه محکم را برای دندان های مصنوعی فراهم می آورد عملکرد و احساس ناشی از کاشت های دندانی بسیار شبیه به دندان های طبیعی است.

آیا کاشت دندانی برای شما مناسب است؟

هر فرد سالمی که یک یا حتی همه دندان های خود را از دست داده باشد می تواند از کاشت دندانی سود ببرد. کسانی که به علت از بین رفتن بخشهایی از فک نمی توانند از دندان های مصنوعی معمولی یا پل های دندانی استفاده کنند احتمالا در می یابند که این کاشت ها بهترین راه برای درمان آنهاست. برای بازسازی فک و جایگزین کردن دندان از دست رفته می توان همراه کاشت دندانی از پیوند استخوانی نیز استفاده کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کاشت دندان,کاشت دندان در ارومیه,مرکز کاشت دندان در ارومیه,بهترین مرکز کاشت دندان در ارومیه,کاشت دندان اورمیه,متخصص کاشت دندان ارومیه,متخصص کاشت دندان در ارومیه,بهترین دنداپزشک ارومیه,دندانپزشک خوب برای کاشت دندان,ایمپلنت در ارومیه,قیمت کاشت داندان در ارومیه,قیمت کاشت دندان در اورمیه,قیمت ایمپلنت در ارومیه,هزینه کاشت دندان در ارومیه,هزینه ایمپلنت در ارومیه,ایمپلنت,ایمپلنت ارومیه,

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 3 =