سه شنبه , ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
فواید ماساژ سنگ داغ

فواید ماساژ سنگ داغ

فواید ماساژ سنگ داغ:

 ماساژ سنگ داغ برای افرادی که دارای درد و تنش عضلانی هستند و یا به سادگی می خواهید آرام باشند، مفید است. این نوع ماساژ درمانی شبیه به ماساژ سوئدی است، فقط ماساژور از سنگهای گرمائی علاوه بر دستانشان استفاده می کنند. باعث کاهش تنش عضلانی می شود، جریان خون را بهبود می بخشد، و با استفاده از سنگ های داغ، درد را کاهش می یابد.

 

ماساژ سنگ داغ می تواند به این موارد کمک کند:

  •     کاهش تنش عضلانی
  •     بهبود جریان خون
  •     کاهش درد
  •     تقویت آرامش
  •     از بین بردن استرس

 

مزایای ماساژ سنگ داغ

فواید ماساژ آن هم از نوع سنگ داغ

در طول ماساژ سنگ داغ، سنگ های داغ در مناطق مختلف اطراف بدن شما قرار می گیرند.

ماساژور شما ممکن است یک سنگ را به عنوان ماساژ بخش های مختلف بدنتان با استفاده از تکنیک ماساژ سوئدی و فشارهای ملایم انجام دهد. گاهی سنگ های سرد نیز استفاده می شود. شما برای ماساژ سنگ داغ لباس تن ندارید، مگر اینکه با لباس زیر احساس راحت تری کنید.

شما با ورق پوشانده می شوید و معمولا این ماساژ ۹۰ دقیقه طول می کشد.

ماساژ سوئدی در ارومیه

 

این ماساژ به سرعت در حال پیشرفت است و می تواند در آینده ای نزدیک پر مخاطب ترین ماساژ شود. بسیاری از مردم، سنگ های داغ رابرای آرامش و تمرکز اعصاب مفید میدانند. برخی هم اثرات معنوی سنگ را برای ذهن روح مفید میدانند. ماساژ سنگ برای انسان های با طبع سرد مناسب است. همچنین برای افرادی که تنش عضلانی دارند، اما ترجیح میدهند ماساژ سبک بگیرند مناسب است. حرارت عضلات را شل کرده و اجازه میدهد که درمانگر روی عضلات بدون استفاده ازفشار عمیق کار کند. گرما و وزن سنگ ها تاثیر بسزایی در نرم شدن بافت اسپاسم شده دارند و برای همین در درمان از آن ها استفاده میشود. دلیل دیگر استفاده از این سنگ ها را انتقال انرژی آن به بدن میدانند.

سنگ ها بدون حرکت روی نقاط کلیدی بدن گذاشته میشود تا گرمای آن اثر خود را اعمال نماید یعنی افزایش گردش خون در ناحیه و تراپیست میتواند دراین حال عضلات عمقی تر را ماساژ بدهد همچنین انجام ماساژ به وسیله سنگ یعنی لغزاندن سنگ روی بدن و ناحیه تحت درمان که با انجام این کار تاثیر حرارت سنگ بر روی بدن بیشتر میشود، امکان پذیر است.

فواید ماساژ (سنگ داغ) برای آزاد سازی عضلات (muscle rerelaxation):

گرمای سنگ های داغ ماساژ به ماساژور کمک میکند که روی عضلات اسپاسم شده عمقی تر به طور موثرتر و با نفوذتر کار کند. عضلات اسپاسم شده مانع روند ماساژ هستند، پس چنانچه عضلات دچار سفتی یا خشک شدگی شدیدی هستند ماساژ با سنگ های داغ عضلات منقبض و خشک شده را آزاد کرده و ریلکسی فوق العاده ای را ایجاد میکند.

 

همچنین استرس بالا، درد پا، گردش خون ضعیف، درد سیاتیک، بی خوابی، افسردگی، اضطراب، گرفتگی، سردرد، گردن وشانه درد، کمر درد، آرتروز را از بین میبرد.

,بهترین ماساژور ارومیه,ماساژ در ارومیه,بهترین ماساژ در ارومیه,کلینیک ماساژ در ارومیه,کلینک ماساژ ایرانیان,آموزش ماساز در ارومیه,ماساز صورت در ارومیه,فوائد ماساز,فواید ماساژ,فواید ماساژ سوئدی,فوائد ماساز سوئدی,ماساز,ماساژ ارومیه,ماساژارومیه,
ماساژ سنگ داغ در ارومیه,ماساژ سنگ داغ در اورمیه,ماژ در ارومیه,,,,,,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =